Adlergrund (I) (II)  
Adlergrund (III)
Amandus  
Amrumbank (I) (II) Amrumbank II - Ratsdelft, Emden
Aurora  
Außeneider (II)
Außenjade (I) (II) Außenjade => SUNTHORICE
Äußere Eider (II)  
Bernhardus  
Borkumriff (I) (II) (IV) Borkumriff IV - Borkum
Borkumriff (III)  
Bremen  
Bülk  
Bürgermeister Abendroth (I)  
Bürgermeister Bartels => ATLANTIS
Bürgermeister Kirchenpauer  
Bürgermeister O´Swald (I)  
Bürgermeister O´Swald (II)
Caspar  
Cuxhaven  
Der neue Pilot  
Der Pilot  
Eider (I)  
Eiderlotsgaliot (II) (III) (IV) Eiderlotsgaliot - Bremerhaven
Ernst  
Fehmarnbelt  
Genius - Bank  
Gustav-Heinrich  
Hargreaves  
Jacob-Hinrich  
Jasmund  
Kaiserfahrt  
Kalkgrund (I) (II) Kalkgrund II => NOORDERLICHT
Krautsand (I) (II)  
Kricks (I) (II)  
Lühe  
Minsenersand (I) (II)  
Neptun  
Norderney (I) (II) Norderney I - Wilhelmshaven
Nordsee  
Palmerort (I) (II)  
Reserve Jade  
Reserve Ostsee  
Reserve Sonderburg
Secretair  
Seestern  
Senator Brockes => EUROPA
Schulau (I) (II)  
Siegmund  
Stollergrund (II)  
Swantewitz (I) (II) (III)  
Weser  
Weser (I)
Weser (II) (II-2) (III)  
Westerems  
Woitzig (I) (II)  

 

UFS 1 / UFS 2 / UFS 3 / UFS 4  

 

Cizí majákové lodì na nìmeckém území
(fremde Feuerschiffe im Deutschland / non-german lightvessels in Germany)
Trinity House Lightvessel No. 13 - GB
Fyrskib # XV - DK Heikendorf

 

POZICE NÌMECKÝCH MAJÁKOVÝCH LODÍ - Feuerschiffpositionen/Lightvessel stations

Äußere Station Außeneider II; Äußere Eider II
Deutsche Bucht UFS 1; UFS 2; UFS 3; UFS 4
Elbe Aurora; Cuxhaven; Hamburg; Krautsand I,II; Lühe; Schulau I,II
Elbe 1 Amandus; Bernhardus; Bürgermeister Kirchenpauer; Bürgermeister O´Swald I; Bürgermeister O´Swald II; Caspar; Gustav Heinrich; Jacob-Hinrich; Seestern
Elbe 2 - nahradil Großer Vogelsand Bürgermeister Bartels; Siegmund
Elbe 3 Bürgermeister Abendroth I; Eiderlotsgaliot IV; Ems; Weser I
Elbe 4 Neptun; Senator Brockes
Ems Mündung Westerems
Flensburger Förde Kalkgrund I, II
Greifswalder Bodden / Palmerort Palmerort I, II / nahrazeno (ersatzt/replaced by) majáky Maltzien (OF&UF)
Innere Eider Eiderlotsgaliot II
Innere Station Eiderlotsgaliot III
J/E 3 - Borkumriff Borkumriff IV
Jade Genius - Bank
Jade Mündung Außen-Jade I; Außenjade II; Minsenersand I
Kiel Reserve Sonderburg
Kieler Förde Bülk; Stollergrund II
Minsener-Sand ?
Norderney Norderney II
Nordsee Elbe
Ostsee Adlergrund I,III; Fehmarnbelt; Jasmund; Reserve Jade; Reserve Ostsee
Reserve Elbe Secretair Hargreaves
Ostsee Adlergrund II; Norderney I
Stettiner Haff Kaiserfahrt II; Kricks I,II; Swantewitz I,II,III; Woitzig I,II
Stollergrund ?
vor Borkum Borkumriff I,II,III
Weser Bremen; Der neue Pilot; Der Pilot; Weser; Weser II, II(2)
Westküste Amrumbank I,II

 

Majákové lodì (Feuerschiffe/lightships)                          Nìmecko (Deutschland/Germany)

Index list