20.6.2001   mamky návštěva v Irsku

Měly jsme hned odjíždět na ostrov Man, ale vzhledem ke zpoždění letadla nám ujela loď. Z Dublinu jsme tedy jely do Navanu (se zastávkou u moře)

21.6.2001   Alternativním plánem pro tento den byl výlet do Glendalough. Odtud jsme přes Arklow dojely do Wicklow a po krátké procházce jsme pokračovaly zpět do Dublinu a pozdě v noci jely férou na ostrov Man
22.6.2001   Do Douglasu jsme dorazily brzy ráno (hotely měly zavřeno nebo byly drahé, tak jsme zbytek časného rána přečkaly na nábřeží při krásném východu slunce :-). Kolem 8 jsme vyrazily na místní letiště (Castletown), kde jsme si půjčily auto a vyrazily na objížďku ostrova: Castletown Castle + přístav - Spanish Head (Thousla Rock) - Peel (hrad byl bohužel již zavřený ...) - Douglas. V Douglesu jsme přenocovaly v příjemném B&B.
23.6.2001   Ráno jsme vyrazily přes Laxey a Snaeffel do Ramsey, dále na Point of Ayre a do Peelu (hrad jsme jen tak tak stihly otevřený :-)... Odtud jsme jely kolem Derby Haven na Dreswick Point (Langness)  a zpět do Douglasu.
24.6.2001   Po prohlídce města jsme vrátily auto a vyrazily férou zpět do Dublinu (cestou jsme minuli majáky Notrhbank & Poolbeg).

 

 Cesty (Tours)                                                    Index list